Řidiči, pozor na další uzavírky

Foto ilustrační

TRUTNOVSKO – Částečné a úplné uzavírky čekají na řidiče v několika ulicích města a potrvají zhruba čtvrt roku. Stavební práce jsou rozděleny na jednotlivé etapy, první z nich začala již toto pondělí.

Výstavba nového plynovodu ve Dvoře Králové nad Labem se neobejde bez dopravních omezení, práce budou rozděleny na etapy. První etapa začala v pondělí 25. března a týká se ulice Josefa Vágnera, která bude kompletně uzavřena, konkrétně v úseku od křižovatky s Pařezovou ulicí po křižovatku s ulicí Josef Žídka. Do Vančurovy ulice z Pařezovy nebude možné odbočit, práce by měly být hotové do 19. dubna. Následně proběhne druhá etapa prací v ulici Josefa Židíka, a to v úseku od křižovatky s Vančurovou ulicí po křižovatku se Zlatníkovou ulicí. Sochorova ulice zůstane průjezdná, práce by měly být dokončeny do 26. dubna.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Od 22. dubna by měla probíhat třetí etapa prací ve Zlatníkově ulici, která bude pro motoristy úplně uzavřená, konkrétně od křižovatky s ulicí Pařezova po křižovatku s ulicí Josefa Žídka, a to do 17. května. Závěrečná etapa prací bude probíhat od 6. května do 21. června a bude se opět týkat Zlatníkovy ulice, úsek bude po dobu prací pro dopravu uzavřený. „Prosíme řidiče o respektování dopravního značení a omezení provozu,“ obrací se na občany za město Miroslava Kameníková.