Blíží se další železniční výluka

Foto ilustrační

HRADECKO, NÁCHODSKO, TRUTNOVSKO – Cestující by si v následujících dnech měli dát pozor na omezení na železniční trati a řídit se výlukovým jízdním řádem. Aby přestupy stihli, byly spoje jedné z linek upraveny.

Od pátku 29. března dochází k železniční výluce na trati z Hradce Králové do Jaroměře. Dojde k nahrazení části vlaků autobusy až do Dvora Králové nad Labem, omezení v dopravě by mělo trvat do pondělí 11. dubna. „Autobusy v úseku Hradec Králové – Dvůr Králové n. L. budou obsluhovat královédvorské autobusové nádraží a z tohoto důvodu bude i autobusová linka 413 (Vrchlabí – Hostinné – Dvůr Králové n. L.) zajíždět na královédvorské autobusové nádraží. Cestující z Hradce Králové přestupující ve Dvoře Králové n. L. dále ve směru Hostinné a Vrchlabí budou přestupovat na autobusovém nádraží, ne na vlakovém nádraží,“ upřesňuje za město Dvůr Králové nad Labem Jan Skalický.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.