Brýle 2 v 1 – revoluční řešení pro vaše nošení dioptrických brýlí

Každý, kdo nosí brýle, ví, jak obtěžující může být mít s sebou vždy dva páry – jeden pro vidění s dioptriemi a druhý pro ochranu proti slunečnímu záření. Co kdybychom vám řekli, že existuje revoluční řešení, které kombinuje oba tyto účely do jediného páru brýlí?

Samozabarvovací skla jsou tady, aby změnily vaše nošení brýlí pro vždy a nabídnuly stabilní funkčnost ve všech klimatických podmínkách. Tato skla, vyvinutá technologií Hoya Sensity, se automaticky přizpůsobují okolnímu světlu. Zatímco venku změní svou barvu na tmavou, aby ochránily vaše oči před intenzivním slunečním zářením, uvnitř se vrátí do své průhledné podoby, což je ideální pro každodenní použití.

Hlavní výhodou těchto skel je, že už nebudete potřebovat dva páry brýlí. Jeden pár, který kombinuje dioptrické brýle s UV ochranou slunečních brýlí, je vše, co potřebujete. A to všechno bez kompromisů v kvalitě vidění. Samozabarvovací skla jsou v několika barevných variantách s možnostmi povrchových úprav.

Ať už máte jednoohniskové nebo multifokální brýle, Sensity od Hoya vám poskytnou ostrý obraz na blízko i do dálky. K dispozici jsou v několika barevných variantách a povrchových úpravách, které uspokojí vaše potřeby v každodenním životě, ať už jste v práci u počítače, sportujete nebo řídíte auto.

Pro ty, kteří chtějí ochranu před slunečním zářením bez nutnosti nosit další brýle, jsou samozabarvovací skla ideální volbou. Jsou to brýle 2 v 1, které jsou vhodné pro každou situaci – od městského prostředí po cesty autem.

Nyní je ten správný čas objevit novou úroveň pohodlí a funkčnosti s brýlemi Sensity od Hoya. Navštivte nejbližší optiku Panenka v Hradci Králové a zažijte revoluci ve vašem nošení brýlí!