Vyrazte na Mezinárodní výstavu koček, rozhodně nebudete litovat!

ilustrační foto

HRADEC KRÁLOVÉ – Můžete se těšit na výstavu a posouzení koček různých plemen dle kategorií. V závěru dne budou soutěžit nejlepší nominované kočky v BEST IN SHOW. Kočky budou hodnotit mezinárodní posuzovatelé z Itálie, Finska, Estonska a z ČR.

„Kočky jsou posuzovány v různých třídách, kde získají tituly jako šampion, interšampion, grand interšampion a další. Posuzována jsou i koťata od věku 4 měsíců nebo také vrhy. Zároveň budou v sobotu posuzovány i kočky domácí,“ říká ředitel výstavy Jan Pánik.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Své kočky přivezou i chovatelé ze zahraničí: Německo, Polsko, Rakousko, Slovensko. Jak v sobotu, tak v neděli budou zastoupena plemena, jak krátkosrstá, tak dlouhosrstá.

Pořadatelé si pro vás připravili také zajímavý doprovodný program, ve kterém budete moci vyslechnout přednášku Kateřiny Štiblické, kočičí behavioristky, která vystudovala řešení problémového chování zvířat v britském Lincolnu.

Kromě toho budou mít návštěvníci možnost si zakoupit kočičí produkty jako hračky, výborná kartónová škrabadla, které ocení každá kočka, krmiva, stelivo a jiné ve stáncích.