Nenechte si ujít Den otevřených dveří na Územním odboru v Jičíně

ilustrační foto

JIČÍN – Ve středu 1. května 2024  Den otevřených dveří bude nabízet bohatý program pro návštěvníky všech věkových kategorií. Tento den slibuje zajímavé aktivity a zábavu pro všechny, kteří se rozhodnou dorazit.

Jedním z hlavních lákadel programu budou prohlídky prostor územního odboru, včetně možnosti navštívit i policejní cele. Návštěvníci budou mít příležitost shlédnout flotilu vozidel dopravní policie, mezi kterými nebudou chybět ani exkluzivní modely jako motocykl BMW a Ferrari v policejních barvách. Kromě toho budou k dispozici i automobil kriminalistických techniků a policejní vozidla v civilním provedení.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Budete si moci prohlédnout výstroj a výzbroj, kterou policisté používají ke své práci. Chybět nebudou ani dynamické ukázky použití donucovacích prostředků při zadržení pachatele a samozřejmě práce policejních kynologů s ukázkami výcviku svých čtyřnohých parťáků,“ láká k účasti policejní mluvčí Eliška Pospíšilová.

Den otevřených dveří začne v 9 hodin a bude trvat až do 14. hodiny.