Technické služby opravují chodníky, zapojily se také do rekonstrukce hřiště

Foto: Oficiální www města Dvůr Králové nad Labem

TRUTNOVSKO – S příchodem jara se pracovníci technických služeb zabývají opravami některých chodníků i silnic, největší problém je pak s nezpevněnými cestami na okraji města. Zapojili se také do rekonstrukce dětského hřiště.

Po zimě opravují pracovníci technických služeb ve Dvoře Králové nad Labem jak některé úseky chodníků a silnic, tak i mobiliář města. Spolupracují také na rekonstrukci dětského hřiště ve Strži. Nejvíce práce pak měli s opravou a údržbou nezpevněných komunikací v okrajových částech města. „Zde se zejména po dešti tvořily nerovnosti a kvůli blátu byla některá místa pro osobní vozidla obtížně sjízdná. Opravovali jsme tak řadu úseků v ulicích Do Polí, Na Kopečku včetně propojky do Čelakovského ulice, lokalitu garáží v Rokycanově ulici a na nábřeží Jiřího Wolkera, v Městské Podstráni, v ulicích K Vodárně, Tylova, Nádražní pěšina a také ve Verdeku od horní lávky ve směru na Filířovice,“ upřesňuje za technické služby Dominik Valenta.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Technické služby také vydláždily úsek nového chodníku v ulici Sadová a měly by pokračovat ve výměně staré zámkové dlažby v ulici Eklova, konkrétně jde o úsek od pěší lávky směrem k Jutě. „Budeme také svou činností samozřejmě reagovat na aktuální dění a vzniklé situace ve městě a okolí,“ dodává Dominik Valenta.