Motocyklové závody v Jičíně způsobí uzavírky a omezení provozu

ilustrační foto

JIČÍNSKO – V termínu 15. a 16. června 2024 se v Jičíně uskuteční motocyklové závody Cena města Jičína. Z tohoto důvodu dojde k dočasným dopravním omezením, která zasáhnou především silnici I. třídy č. 35 mezi Jičínem a Kbelnicí.

Řidičům se doporučuje, aby při plánování svých cest v uvedených dnech počítali s omezeními a pokud možno se daným úsekům vyhnuli, nebo se vydali na objízdné trasy podle vyznačeného dopravního značení. Taktéž je vhodné věnovat zvýšenou pozornost aktuálním dopravním informacím a přizpůsobit jízdu aktuálním podmínkám na silnicích.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Silnice bude v uvedeném úseku zcela uzavřena v časovém rozmezí od 07:00 do 20:00 hodin. Pro řidiče budou zřízeny následující objízdné trasy:

Směr od Liberce na Jičín:

Objízdná trasa povede z obce Újezd pod Troskami směrem na Střeleč, přes Mladějov, Zámostí-Blata a následně na silnici I. třídy č. 16. Důležité je také upozornit na stavební práce, které probíhají v obci Újezd pod Troskami a mohou ovlivnit plynulost provozu.

Směr od Jičína na Liberec:

Provoz bude veden po silnici I. třídy č. 16 přes obec Zámostí-Blata, dále na Mladějov, Střeleč a nakonec opět vyústí na silnici I. třídy č. 35 v obci Újezd pod Troskami.

Dopravní omezení v Jičíně

V rámci konání závodů dojde také k omezení provozu přímo v Jičíně, konkrétně v ulicích M. Koněva a Markova, kde se budou konat závody historických motocyklů.

Další informace se můžete dozvědět ZDE.