Špindlerovská Pouť 2024: Hudba, zábava a 130 let hasičů

ilustrační foto

TRUTNOVSKO – Poslední červnový víkend se již tradičně koná Špindlerovská pouť. Letos se tato událost slaví již po 31. Součástí programu budou také oslavy 130 let hasičů ve Špindlerově Mlýně.

Bohatý víkendový program začíná v pátek Pouťovým během do vrchu. Hudební nadšenci se mohou přesunout na P2, kde se koná koncert Drum For Fun, a headlinerem pátečního večera bude kapela BON JOVI Tribute Prague s Petrem Poláčkem.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Slavnostní zahájení pouti proběhne v sobotu v 11:00 hod. Poté bude zábava pokračovat až do nočních hodin. Návštěvníci se mohou těšit na vystoupení Podzvičinky, Špindleráčku, gymnastická a taneční vystoupení, program pro děti a spoustu skvělé muziky. Příchod Krakonoše je naplánován na 15:00 hod. a hlavní večerní koncert kapely BUTY začne ve 20:00 hod. Po celý den budou u hasičů „otevřené dveře“ s ukázkami techniky a jejich práce.

V neděli od 14:00 hod. proběhne mše svatá v kostele sv. Petra a následně vysvěcení sochy sv. Jana Nepomuckého u Bílého mostu.