Plavci si musí najít jiné místo, bazén se dočasně zavírá

Foto ilustrační

HRADEC KRÁLOVÉ – Návštěvníci padesátimetrového krytého bazénu musí jako každý rok počítat s odstávkou, k dispozici jim je přilehlé aquacentrum nebo letní koupaliště. Slunná loučka zůstává otevřená podle počasí.

V pondělí 14. července dojde k uzavření krytého plaveckého bazénu na Eliščině nábřeží. Důvodem je pravidelná provozní a technologická odstávka. Provoz by měl být opět zahájen v sobotu 2. srpna, plavci mohou zatím využít letní koupaliště Flošna nebo aquacentrum. Slunná loučka zůstává v době odstávky otevřena v závislosti na aktuálním počasí, a to každý od 9 do 18 hodin, ale bez možnosti vstupu do krytých částí a bez možnosti zakoupení občerstvení na terase Slunné loučky. Loni došlo během letní odstávky např. ke kompletní výměně šikmé prosklené stěny nad galerií bazénu či výměně bazénové filtrace v dětském bazénku. „Celková hodnota všech prací provedených během loňské odstávky dosáhla téměř sedmi milionů korun bez daně,“ dodala za město referentka Dominika Špičáková.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na síti X, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.