HRADEC KRÁLOVÉ – Návštěvníci se mohou těšit na nezapomenutelný zážitek! Průvodci na Hučáku připravili speciální program, který se uskuteční v nádherné budově malé vodní elektrárny v centru Hradce Králové. A co je nejlepší? Vstupy jsou zdarma!
Pokud se někdo ptá, jak dětem vysvětlit cestu elektřiny z elektrárny až do zásuvky ve svém domově, nebo jak se bezpečně kamarádit s elektřinou, je tu skvělá zpráva! Akce je navržena tak, aby byla zábavná a poučná zároveň.
Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na síti X, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.
Speciální program pro děti můžete navštívit v sobotu 15. února 2025. Čas: od 9:00 do 16:00 hodin. Prohlídky strojovny: v 10:00, 12:00 a 14:00 hodin. Kapacita: bez omezení, registrace není nutná.
Děti se mohou těšit na:
- Dětský koutek, kde se vyřádí a naučí se něco nového.
- Hry ve virtuální realitě, které je vtáhnou do světa elektřiny.
- Zábavné fyzikální pokusy v laboratoři.
