„Díky prohlídce se budou moci potenciální investoři seznámit se specifiky budovy a zohlednit tyto skutečnosti v předložených nabídkách. Prohlídce budou přítomni zástupci vybraných odborů Magistrátu města Ostravy, kompetentní k odpovědím na případné dotazy účastníků,“ sdělila mluvčí města, Gabriela Pokorná.
Prohlídka se uskuteční dne 14. ledna 2022 v 10.00 hodin a zahájena bude u hlavního vstupu do budovy č. p. 2691 na ulici Ostrčilova 269/4 v Ostravě. „Pokud by termín zájemcům nevyhovoval, mohou si investoři vyžádat další termín způsobem stanoveným zadávacími podmínkami,“ dodala ještě mluvčí města.
Mohlo by vás zajímat
Město bude zainteresováno na projektu rekonstrukce mrakodrapu jako vlastník 15 z celkového předpokládaného počtu 70 až 85 bytů, a významného podílu parkovacího domu.
Investor pak povede samotnou projekční část celého projektu, bude tím, kdo rekonstrukci budovy a stavbu parkovacího domu projektově připraví dle svých představ a požadavků i následně ji podle zpracované dokumentace zrealizuje.

