O podobě parku Milady Horákové budou ostravští radní jednat s veřejností

OSTRAVA – O svoje názory, jak vnímají ostravský sad Dr. Milady Horákové, se lidé mohou podělit s vedením města na osobním setkání, ke kterému dojde už tento týden.

Vedení města a městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz zejména zajímá, jak by si lidé představovali fungování parku v budoucnu. Setkání s veřejností proto naplánovali na 24. březen od 17,00 hodin v kavárně Skelet na ulici 28. října.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Lidé také mohou do konce března vyplnit k tématu online dotazník, nebo se zapojit do průzkumu, který bude probíhat přímo v parku. Získané informace pak použije ateliér MAPPA, který za iniciativou stojí, k vyhlášení veřejné soutěže na úpravy sadu.

Mezi zásadní otázky patří třeba to, jestli park poskytuje lidem dost možností k trávení volného času, zda je bezpečný, nebo jestli místní chodníčky a stezky vedou logicky v trasách, kudy lidé chtějí chodit.

Odkaz na slíbený online dotazník, který je možné vyplňovat do 31. března, je  TADY.