V Kopřivnici řeší problém s divadelním předplatným, zatím se totiž nedá koupit

KOPŘIVNICE – Organizátor pravidelných divadelních představení v Kopřivnici dnes informoval, že možnost zakoupení divadelního předplatného je ve stavu zpoždění.

Důvod spočívá v dohrávání odložených představení z koronavirových sezón 2019/2020 a 2020/2021. Dále je na vině obrovská poptávka po nových představeních. Z toho pak plynou komplikace při koordinaci harmonogramů herců a divadelních souborů. Diváci ale o svou kulturu v sezoně 2021/2022 nepřijdou.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Lidé jsou z dřívějších let zvyklí, že si předplatné kupují už na začátku července. Termín prodeje se teď o trochu posune. „Divadla a agentury jsou zahlceny poptávkou a snaží se skloubit náročné plány herců. Ti často hostují v různých divadlech, nebo mají smlouvy na natáčení filmů a seriálů,“ oznámili pořadatelé z Kulturního domu Kopřivnice.

Jako v minulých sezónách se divadelní předplatné v Kopřivnici bude skládat z šesti žánrově různých titulů. Divadelním abonentům nabídne také slevu na vybrané koncerty a jiné divadelní speciály. Zájemci o předplatné se vše o zahájení předprodeje včas dozví na sociálních sítích pořadatele a jeho webových stránkách.