Drzost zloděje v Šilheřovicích neznala mezí! Okradl dobrovolné hasiče

ŠILHEŘOVICE – Odcizení pracovního nářadí z vozidla dobrovolných hasičů v Šilheřovicích vyšetřují policisté v okrese Opava. Zloděj se k nářadí dostal vylomením visacího zámku rolety hasičského auta.

Trestný čin se stal na volně přístupném pozemku v Šilheřovicích na ulici Ovocná. Přesné datum není jasné, ale časové rozmezí je mezi 6. a 11. červencem, kdy hasiči na krádež přišli.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Zloděj násilně odstranil visací zámek boční rolety auta a dostal se do nákladového prostoru červeného auta Renault Mascott, které patří Sboru dobrovolných hasičů. Z něj odcizil motorovou řetězovou pilu značky Stihl MS 461 oranžové barvy. Dále rozbrušovací pilu značky Stihl TS 700 oranžové barvy,“ oznámil mluvčí policie René Černohorský.

Hasičům vznikla škoda ve výši nejméně 51 tisíc korun. Krádež nyní vyšetřuje policie v Hlučíně. Jakékoliv informace, které povedou ke zjištění osoby pachatele, nebo nálezu odcizeného pracovního nářadí, můžete kdykoli telefonicky sdělit i anonymně na hlučínské policejní číslo 974 737 701.