V Ludgeřovicích Na Návsi se kradlo, lidé v okolí by si měli hlídat své domy

OPAVSKO – Ke vloupání do jednoho z rodinných domů v obci Ludgeřovice na Opavsku došlo o posledním víkendu. Z garáže u domu stojícího na oploceném pozemku zmizelo náčiní za 16 tisíc korun.

Krádež se stala v noci na 14. srpna mezi noční 1,00 hodinou a 8,00 hodinou ráno. „Zatím neznámý pachatel v ulici Na Návsi neoprávněně vstoupil na celo oplocený pozemek jednoho z rodinných domů a následně vstoupil do přilehlé garáže,“ popisuje policejní mluvčí René Černohorský.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Mezi ukradenými věcmi jsou dva rybářské pruty značky Prologic s navijáky a podběrák značky Delphin. Dále zmizela rybářská brašna, rybářský lístek, rybářský průkaz a další rybářské příslušenství.

Poškozenému místnímu muži vznikla celková škoda na majetku ve výši 16 tisíc korun. Případ pečlivě prověřují policisté z Obvodního oddělení v Hlučíně.

Jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizených rybářských potřeb, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na hlučínské policejní číslo 974 737 701.

Dále jsme psali:

Slušnou nálož desítek výbušnin objevila stavební firma v Bolaticích u Opavy