Tříleté dítě v Ostravě srazilo Volvo, batole později v nemocnici zemřelo

OSTRAVA – Tragickou dopravní nehodu z úterního večera vyšetřují kriminalisté v Ostravě. Veřejnost zároveň žádají o podání případného svědectví k celé události.

K neštěstí došlo v úterý 6. září v Ostravě Michálkovicích. Okolo 18,30 na ulici Československé armády tříletá dívka vstoupila z chodníku náhle do vozovky, kde ve směru od ulice Kasalického k ulici Tvrdého jela řidička s osobním vozidlem značky Volvo. Následně došlo ke srážce dítěte s vozidlem.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Dívka utrpěla vážná zranění, kterým posléze v nemocničním zařízení podlehla,“ sdělila mluvčí policie Eva Michalíková.

Kriminalisté se teď zabývají okolnostmi a příčinami dopravní nehody. V souvislosti s tím se obrací na případné svědky, kteří se v danou dobu nacházeli na uvedeném místě.

„V době dopravní nehody místem projížděl trolejbus číslo 104, jehož cestující by mohli svým svědectvím přispět k objasnění okolností nehody. Také žádáme řidiče vozidel, kteří místem projížděli, a případně jejich vozidlo disponuje palubní kamerou, aby se obrátili na tísňovou linku 158,“ dodala ještě Michalíková.