Policisté našli v Ostravě mrtvolu! Pomůžete s identifikací?

Místo, kde mrtvého nalezli. Foto: Policie ČR

OSTRAVA – Smutný nález mají za sebou policisté z Ostravy – Zábřehu. Na veřejném prostranství nalezli mrtvého muže. Bohužel neví, o koho jde, potřebují pomoci.

Tělo muže našli v neděli 4. prosince vedle budovy na ulici Čujkovova 2709/42. Právě místo nálezu je vyobrazené na fotografiích. Vyšetřováním se zjistilo, že za jeho smrt nemůže jiný člověk.

Místo nálezu muže. Foto: Policie ČR.

Vzhled zemřelého

Věk muže je asi 60–65 let, vysoký je 185 centimetrů, má modrozelené oči. Je velmi obézní, nejvýraznější je břicho. Zemřelý má světlou pleť, jeho vlasy jsou prošedivělé a nakrátko zastřižené. Muž již plešatěl a má viditelné čelní kouty. Nos mu zdobí prošedivělý zastřižený knír. Zuby jsou v horším stavu, jeden si musel nechat nahradit zlatým implantátem.

Jak byl oblečený?

V době úmrtí měl muž na sobě zelené tričko, tmavě modrou mikinu s dlouhým rukávem a na ní tmavě modrou zimní bundu. Na sobě oblečené modré tepláky, šedé ponožky a na nohou má obuté nazouvací černé pantofle. Podle policie by právě veřejnost mohla pomoci s objasněním úmrtí neznámého muže. „Žádáme veřejnost, která by mohla přispět jakoukoliv informací, která by vedla ke ztotožnění zemřelé osoby, nechť se obrátí na bezplatnou linku,“ doplňuje mluvčí policie Eva Michalíková. Volejte na číslo158.