Řidič srazil muže přecházejícího cestu. Policisté potřebují pomoc nehodu rozlousknout!

Místo nehody, Kravaře. Foto: PČR.

KRAVAŘE – V odpoledních hodinách došlo v Kravařích k nepříjemné dopravní nehodě, kterou prošetřují policisté. Hledají svědky, kteří by jim pomohli objasnit srážku chodce s automobilem. Pátrají také po řidiči automobilu, který dotyčného člověka srazil.

Nehoda se stala v úterý 24. ledna okolo třetí odpoledne. Neznámý řidič, pravděpodobně v autě Škoda combi stříbrné barvy, jel po ulici Vyhlídalova směrem ke křižovatce s ulicí Opavská. „Z dosud nezjištěných příčin nereagoval na chodce, který přecházel silnici mimo přechod pro chodce,“ sdělila vrchní inspektorka Pavla Procházková. Mezi řidičem a chodcem došlo ke srážce.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv

Řidič okamžitě zastavil a nabídl muži pomoc. Sražený pomoc odmítl, protože ji v tu chvíli nepotřeboval. „Následně však zraněný chodec vyhledal lékařské ošetření,“ doplnila Procházková.

Na místě se v době nehody nacházeli svědci a jejich výpovědi jsou důležité pro objasnění nehody. Policisté také uvítají záznamy z palubních kamer aut, která místem projížděla. Volejte na linku 158.

Místo nehody, Kravaře. Foto: PČR.