Nejspíš nezastavil na červenou a způsobil nehodu. Pomůžete policii?

Místo nehody. Foto: PČR

OSTRAVA –  Nad nehodou dvou aut si stále lámou hlavu policisté. Obracejí se na případné svědky, kteří by jim nehodu dvou osobních aut pomohli objasnit. Jeden z řidičů jel zřejmě na červenou.

Nehoda se stala v pátek 6. ledna okolo 15. hodiny v Moravské Ostravě. Dvě auta se srazila u ulic Nádražní a Českobratrská. Řidič vozidla Audi jel po ulici Českobratrská ve směru na Slezskou Ostravu. S největší pravděpodobností nezastavil na červenou a vjel do křižovatky. Ve stejnou dobu projíždělo po ulici Nádražní ve směru na Přívoz vozidlo značky BMW a auta se srazila. Řidičku v autě BMW ošetřili zdravotníci.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Test na alkohol potvrdil, že ani jeden z řidičů nepožil před jízdou alkohol. „Policisté se obrací na svědky nehody, kteří se na místě nacházeli, a také na řidiče, kteří mají v autě palubní kameru, aby se ozvali na tísňovou linku,“ sdělila vrchní inspektorka Pavla Procházková. Volejte na linku 158.

Místo nehody. Foto: PČR