VIDEO: Muž si ustlal v kontejneru na papír

Foto: Městská policie Ostrava

OSTRAVA – Veliké překvapení čekalo na strážníky v Dubině. V kontejneru na papír objevili muže, který si z něj rozhodl udělat svou postel. Na muže strážníky upozornil náhodný svědek.

Strážníci nelenili a v úterý 7. března v odpoledních hodinách se na sídliště, kde je kontejner umístěný, vydali. Při jeho otevření na ně skutečně čekalo překvapení. Hlídka v papírech našla spícího člověka. “ Muž byl zahrabán v papírovém odpadu a přikrytý vlastní peřinou,“ sdělil mluvčí ostravských strážníků Jindřich Machů.

Video: PČR

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Strážníci muže okamžitě probudili a vyzvali ho, aby z kontejneru vylezl, což dobrovolně učinil. Uniformovaní následně provedli lustraci muže a zjistili, že je cizí státní příslušnosti a má devětačtyřicet let. Hlídka také pojala podezření, že by muž mohl být opilý, a tak ho podrobili zkoušce. Podezření se potvrdilo, muž nadýchal dvě promile. Muž z kontejneru putoval na záchytku, zbytek už bude řešit Policie České republiky.