VIDEO: Opilý mladík narazil do sloupu. Hasiči ho museli z auta vystříhat!

Foto: HZS MSK

BAŠKA – Nepříjemnou nehodu má za sebou řidič osobního automobilu, který narazil do sloupu elektrického napětí a hasiči ho museli z auta vystříhat hydraulickým rozpínákem. Po nehodě utrpěl zranění a museli ho ošetřit zdravotníci. Ke všemu byl opilý.

Čtyřiadvacetiletý mladík jel z Pražma do Frýdku – Místku. „Řidič zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy a nezvládl řízení. Vyjel mimo komunikaci, narazil do plynové přípojky a následně také do betonového sloupu elektrického vedení,“ sdělila mluvčí policie Kateřina Kubzová.

Muž při dechové zkoušce nadýchal dvě promile. Policisté dále zjistili, že má zakázané řídit všechna motorová vozidla. Řidič je podezřelý z přečinů ohrožení pod vlivem návykové látky a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

K nehodě v noci vyjely dvě hasičská vozidla z Frýdku – Místku. „Hasiči, za využití hydraulického rozpínáku, otevřeli kapotu vozidla a provedli protipožární opatření,“ sdělila mluvčí hasičů Kamila Langerová. Následně ho z auta vytáhli za pomocí páteřové desky a předali zdravotníkům, kteří mezitím dojeli na místo.

Po nehodě v pondělí 27. března utrpěl středně těžké poranění hlavy. „Sanitka ho převezla na urgentní příjem frýdecko – místecké nemocnice,“ doplnil mluvčí záchranky Lukáš Humpl.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Foto: HZS MSK