Zdravotnická záchranná služba: Vyhráli jsme mezinárodní hokejový turnaj!

Vítězný tým! Foto: ZZSMSK

BLANSKO/ MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ – Obrovskou radost zažívají Moravskoslezští záchranáři. Vyhráli Mezinárodní turnaj zdravotnických záchranářů v ledním hokeji, který byl třídenní a uskutečnil na zimním stadionu v Blansku.

Ve sportovním klání se utkalo celkem deset mužstev z krajských záchranných služeb České republiky a ze Slovenska.  Akce se konala po několikaleté přestávce, kterou si vynutila pandemie nemoci Covid-19.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Zdravotnickou záchrannou službu Moravskoslezského kraje reprezentoval čtrnácti členný tým hokejistů. „Silný týmový duch a soudržnost přispěli k jejich úspěšné cestě turnajem a dovedli mužstvo až do finálového zápasu z pražským týmem,“ okomentoval úspěch mluvčí záchranky Lukáš Humpl.

Záchranáři nakonec vybojovali i závěrečné utkání a v turnaji tak zvítězili. „První místo však nebylo jediným oceněním, protože členové mužstva získali další tři ocenění, a to pro nejlepšího brankáře, nejlepšího střelce a vítěze kanadského bodování,“ popisuje závěrem Humpl.

Trofej a ocenění, Foto: ZZSMSK