FOTO: Nedal přednost v jízdě, a byla z toho nehoda. Pomozte policii!

Místo nehody. Foto: PČR

KUNČIČKY U BAŠKY –  Nepříjemná nehoda se stala na Frýdecko – Místecku, přesněji v Kunčičkách u Bašky. Neznámý řidič jel ve světle hnědém voze, od Bašky, když na dálničním převaděči porušil dopravní značení, a nedal přednost v jízdě. Stalo se, že vjel do jízdní dráhy autu Volkswagen Arteon bílé barvy, které jelo po hlavní silnici, a to směrem na Frýdek – Místek.

Druhý řidič narazil do značky

Situaci se řidič Arteonu snažil zachránit tak, že začal brzdit a strhnul řízení doprava, bohužel s autem narazil do dopravní značky. Řidiči se nesrazili. „Dosud neznámý řidič na místě dopravní nehody nezastavil a pokračoval v jízdě směrem na Frýdek-Místek,“ sdělila mluvčí policie Kateřina Kubzová. Nehoda se stala v sobotu 8. dubna o půl deváté ráno.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Pomozte dopravním policistům

Pokud jste místem projížděli, nebo máte záznamy z palubních kamer, obraťte se na dopravní policisty z Frýdku – Místku, kteří nehodu vyšetřují. Volejte na číslo 735 788 931, oznámit informace k nehodě můžete také na lince 158. Policisté vyšetřují průběh nehody, a také potřebují zjistit totožnost řidiče, který po nehodě nezastavil.

foto: PČR