Další nehoda na stejném místě. Pomozte vyšetřit nehodu v Kunčičkách u Bašky

Foto: PČR

KUNČIČKY U BAŠKY – Není to ani týden, kdy se na silnici v obci Kunčičky stala nehoda. Téměř na stejném místě došlo týden poté opět k dopravní nehodě dvou automobilů. Jeden z řidičů opět nezastavil, a jel dál.

Neznámý řidič v automobilu, jel od Bašky. Při vyjíždění na silnici I/56 nerespektoval dopravní značení „Stůj, dej přednost v jízdě“ a vjel do jízdní dráhy řidiči vozu Opel Corsa, který jel po hlavní směrem na Frýdek-Místek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Řidič Opelu se snažil srážce s neznámým autem a řidičem v něm zabránit tak, že začal brzdit, ale bohužel dostal smyk. Došlo ke střetu s vozidlem Škoda Fabia stojícím v připojovacím pruhu. Řidič ve Škodovce utrpěl zranění, a skončil v péči záchranářů. „Dosud neznámý řidič
na místě nehody nezastavil a pokračoval dál v jízdě směrem na Frýdek-Místek,“ sdělila mluvčí policie Kateřina Kubzová.

Foto: PČR

Nehodu vyšetřují frýdecko – místečtí policisté. Pokud máte informace k řidiči v neznámém autě, nebo jakékoliv jiní poznatky k nehodě, poskytněte je policistům na čísle 735 788 931, nebo na lince 158. Velmi žádané jsou také záznamy z palubních kamer aut, která místem projížděla. Připomeňte si také nehodu z minulého týdne.