Obyvatele orlovské městské části potrápilo vloupání do dodávek. Policisté pachatele chytili!

Foto ilustrační: Pixabay

ORLOVÁ – Obyvatelé jedné orlovské městské části neměli na konci dubna vůbec klidné spaní. Řádil jim před domy neznámý fantom, který vyloupil šest dodávek. Naštěstí ho policisté chytili!

Policisté po něm začali pátrat, až ho našli. Krádeže má na svědomí jedenatřicetiletý muž. V době od 21. dubna do 5. května rozbil okna dveří u spolujezdců, a pak vniknul do vozidel, které  následně prohledal. Ukradl rozmanité věci. Do oka mu padl například  DVD přehrávač, nářadí, elektronická nabíječka, držák na handsfree nebo peněženka s doklady. Ve dvou v autech nic nenalezl.

U výslechu se ke všemu doznal. „Dle svého sdělení vše prodal jemu neznámým osobám a peníze použil pro svou potřebu,“ sdělila mluvčí policie Daniela Vlčková. Policistům dále sdělil, že má těžké vyžití a snažil se nějak přivydělat k malému příjmu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Ukradl věci v hodnotě 5 tisíc, škoda na autech je 15 tisíc korun. Muž je podezřelý ze spáchání přečinů krádeže vloupáním. Hrozí mu pobyt ve vězení až na tři roky.