Seniorka odemykala dveře bytu, zlodějka ji mezitím oloupila

Foto ilustrační: Pixabay

OSTRAVA – Seniorka se ani nenadála a zlodějka ji oloupila. Vše se stalo před domem v Ostravě-Výškovicích, kde pachatelka před seniorku předstoupila, aby ji pak mohla násilně vzít její cennosti. Přítomní svědkové vyfotili ženu, která by mohla pomoci policistům vše objasnit.

Neznámá žena předstoupila před čtyřiaosmdesátiletou seniorku v pátek 5. května před půl osmou večer na ulici Řadová. Násilně ji chtěla vzít jak kabelku, tak zlaté šperky, které měla starší žena na sobě. Napadání se žena ubránila, avšak pachatelka jí z kabelky ukradla mobilní telefon. „Vše se odehrálo při odemykání vstupních dveří do bytu poškozené, která naštěstí vyvázla se zraněním povrchového charakteru,“ sdělila mluvčí policie Eva Michalíková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Detail oblečení. Foto: PČR

Žena na fotografiích by mohla pomoci, a policisté ji žádají, aby se sama přihlásila na obvodní oddělení Ostrava-Zábřeh nebo na linku 158. „Také se obracíme na další případné svědky, kteří mohli být samotnému loupežnému přepadení přítomni,“ doplnila Michalíková závěrem.