V Ostravě se srazily dvě tramvaje. Policisté potřebují pomoci s vyšetřováním

Foto: PČR

OSTRAVA –  Nepříjemná srážka dvou tramvají se stala v ranních hodinách v centru Ostravy. Cestující uvnitř obou tramvají spadli, tramvaje byly poničené. Policisté hledají nejen svědky z jedné z tramvají, aby jim pomohli nehodu objasnit.

Ke střetu mezi tramvajemi mělo dojít ve čtvrtek 11. května v 2: 18 ráno. Podle mluvčí policie Evy Michalíkové měla tramvaj linky číslo 2 jet v centru Ostravy po ulici Nádražní ve směru jízdy od ulice 30. dubna k ulici Bieblova, přičemž na tramvajové zastávce Důl Jindřich narazila do tramvaje, která v místě stála.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Foto: PČR

Policisté na místě podrobili oba řidiče dechové zkoušce, která prokázala, že alkohol nepožili. Policisté se zabývají nehodou nadále a prosí zejména cestující z linky číslo dvě, aby zavolali na linku 158 a poskytli svou výpověď. Vítané jsou také informace dalších lidí, volat můžete na čísla 974  725 585 nebo 974 725 254.