FOTO: V Ostravě narazil náklaďák do trolejbusu. Policisté hledají svědky z linky 103

Foto: PČR

OSTRAVA – Možná to budete právě vy, kdo pomůže objasnit nehodu mezi trolejbusem a nákladním autem, která se stala v Moravské Ostravě na křižovatce ulic Nemocniční a Hornopolní. Policisté hledají svědky, kteří jeli v lince 103, když se srážka stala.

Nehoda se stala v úterý 6. června v 11:28. Řidič nákladního vozidla jel po ulici Nemocniční směrem od ulice Cingrova k ulici Odboje. Při couvání však v prostoru křižovatky s ulicí Hornopolní narazil do jedoucího trolejbusu linky číslo 103. Vůz městské dopravy jel po ulici Hornopolní směrem k ulici 28. října. „Na místě došlo k lehkému zranění jedné z cestujících. U obou řidičů jsme provedli dechovou zkoušku s negativním výsledkem,“ sdělila komisařka Pavla Procházková. Doplnila, že kromě svědectví lidí z trolejbusu, uvítají také jakékoliv další informace, které by pomohly nehodu objasnit. Pokud jste místem projížděli autem a máte záznam z palubní kamery auta, poskytněte je policistům. Lidé ať volají na linku 158.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Foto: PČR
Foto: PČR