Opila se a chodila po stolech. Agresivní žena nakonec skončila na záchytce

Foto ilustrační: Pixabay

BRUNTÁL – Popíjeli, pivečko jim chutnalo. Hlavu si vůbec nelámali nad tím, že nemají z čeho zaplatit. Muž a žena chtěli z restaurace na Dukelské ulici odejít bez placení, ale obsluha je nepustila. Výtržníky museli uklidnit až policisté, mladá žena skončila posléze na záchytce.

Policisté se po obdržení oznámení rozjeli 7. června po osmé hodině večer do bruntálské restaurace. Na místě zjistili, že šestadvacetiletá žena z Bruntálu a devětadvacetiletý muž z Bruntálska vypili spoustu piva v hodnotě 500 korun a odmítají zaplatit. Alkoholu holdovali dvě hodiny.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Mladá žena, která byla zpitá pod obraz uvedla, že v konzumaci alkoholu pokračovali, i když věděli, že nemají na zaplacení. „V době projednávání protiprávního jednání majetkového charakteru se silně podnapilá žena začala vůči policistům, obsluze restaurace i dalším přítomným hostům chovat velmi arogantně a agresivně. Chodila po stolech, lavicích a všem vulgárně nadávala,“ popsal její řádění mluvčí policie René Černohorský.

Není tedy divu, že policisté dali ženě nadýchat. Test prokázal, že ji v žilách koluje 3,1 promile. Nic naplat, žena putovala na opavskou záchytku k vystřízlivění. Nikdo další se nezranil a nevznikla ani škoda na majetku. Policisté případ stále šetří.