V jednom dnu kradl ve dvou městech. Z posledního lupu se ale neradoval dlouho

ilustrační foto (zdroj shutterstock)

KOPŘIVNICE/ŠENOV – Zrak muže z Novojičínska upoutal ve výloze vystavený mobil. Po mobilu nejspíš hodně toužil, ale na jeho zaplacení už neměl, a tak se ho rozhodl ukrást. Z lupu se však neradoval dlouho, ihned po krádeži ho chytili kopřivničtí policisté. V jiném městě, byl ale stejného dne úspěšnější, z drogerie si odnesl voňavé zboží.

Mobil si vyhlédl ve výloze supermarketu na ulici Nádražní v pondělí 12. června večer. Mobil, který stál pět tisíc z výlohy vzal a utekl. „Bezprostředně po útěku z prodejny, se ho podařilo zadržet u Základní školy na ulici Obránců Míru v Kopřivnici,“ sdělil mluvčí policie René Černohorský.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Doplnil, že pachateli je čtyřiadvacet let. Jedním dechem také sdělil, že se nejednalo zdaleka o jedinou krádež, kterou ten den spáchal. V Šenově v dopoledních hodinách vkročil do do drogerie na Dukelské ulici a ukradl z ní tři vystavené parfémy za dva tisíce. Z prodejny odešel neznámo kam. Oba případy, kterých se dopustil, vyšetřují novojičínští kriminalisté.