VIDEO: Ze zaparkovaného auta si udělal boxovací pytel. Dalším autům ukopnul zrcátka

Foto: Městská policie Ostrava

OSTRAVA – Pozorný svědek si všimnul podivného chování mladíka v Ostravě-Přívoze. Mladý muž kopal do zaparkovaného auta Seat, které stálo na ulici Spálova. Rozhodl se, že jeho počínání oznámí městským strážníkům.

Oznamovatel sdělil operátorovi popis mladíka, a také směr, kterým po vybití své agrese odešel. Hlídka se rozjela na místo, a okamžitě začala vyšetřovat horkou stopu! Vandala zanedlouho našli na ulici Zákrejsova. Zjistili, že mladíkovi je dvacet let. „Strážníkům se nejprve k poškozenému vozidlu nedoznal. Přiznal se až poté, co jej svědek bezpečně označil za toho, kdo kopal do zaparkovaného vozidla. Důvod svého agresivního počínání mladík strážníkům nevysvětlil,“ sdělil mluvčí strážníků Jindřich Machů.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Posléze se strážníci vrátili na ulici Spálova, aby zjistili, jaké škody zde pachatel ve skutečnosti napáchal. Zjistili, že kromě vozidla Seat, zrcátka ukopnul i u dalších dvou zaparkovaných vozidel značky Hyundai a Opel.

Následně na místo hlídka přivolala policisty, kteří si muže od strážníků v sobotu 10. června ráno převzali.

Video: Městská policie Ostrava