Co se vlastně stalo? Policisté si neví rady s kolizí mezi autem a cyklistou. Pomozte

Foto: PČR

HLUČÍN – Policisté si lámou hlavu nad zvláštní kolizí mezi autem a cyklistou, která se stala v Hlučíně. Potřebují vaši pomoc. Zároveň hledají samotného jezdce na kole, aby jim sdělil, co se stalo.

Ke kolizi mezi oběma účastníky silničního provozu došlo 6. června v 18:45. Neznámý cyklista jel po ulici Čs. Armády směrem k ulici Opavské, přičemž ve stejnou dobu jelo po ulici Opavské ve směru na Kozmice vozidlo Tesla.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Oba zúčastnění své dopravní prostředky před střetem v křižovatce zastavili. „Následně se však měl neznámý cyklista rozjet a svým jízdním kolem narazit do pravé přední části osobního vozidla Tesla. Oba muži poté odjeli neznámo kam,“ sdělila komisařka Pavla Procházková. Řidič auta Tesla nehodu na policii oznámil dodatečně. Cyklista je muž ve věku okolo 45 let, má střední postavu a jeho vlasy jsou střižené velice nakrátko. V den nehody měl na sobě oblečené modré tričko, kalhoty tmavé barvy po kolena, tmavé tenisky a na zádech měl černý batoh. Jízdní kolo bylo taktéž černé.

Foto: PČR