Kopřivnici a okolí zásoboval čtyři roky pervitinem. Hrozilo, že je ozbrojený, dopadla ho tak zásahová jednotka

Foto: PČR

KOPŘIVNICE –  Kriminalistům z Toxi týmu v Novém Jičíně se povedlo dopadnout osmačtyřicetiletého muže, který přes čtyři roky zásoboval Kopřivnici a okolí pervitinem. V polovině července  nad ním konečně spadla klec. Dopadla jej zásahová jednotka, jelikož kriminalisté měli podezření, že by mohl být ozbrojený. V současné chvíli je ve vazbě, hrozí mu pobyt ve vězení až na pět let.

Dealerovi se podařilo prodat přes 85 gramů této drogy, přičemž jednu dávku prodával za částku od 200 do 300 korun. Při domovní prohlídce policisté zajistili bílou krystalickou látku, a také několik věcí, u nichž měli podezření, že by mohly být výnosem  z trestné činnosti. „Jednalo se například o finanční hotovost, prsteny, motocykl, elektrokoloběžku nebo několik chytrých hodinek. Mimo to policisté nalezli také větší množství střeliva, k jehož přechovávání muž neměl oprávnění,“ sdělila komisařka Pavla Procházková. Posléze komisař zahájil trestní stíhání pro podezření ze spáchání přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými, psychotropními látkami, jedy a přečinu nedovolené ozbrojování.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Foto: PČR
Foto: PČR
Foto: PČR