Na přechodu pro chodce srazil opilou chodkyni. Policisté jej hledají kvůli výpovědi

Nehoda v Kopřivnici. Foto: PČR

KOPŘIVNICE – Nepříjemná dopravní nehoda, která si vyžádala zranění chodkyně se stala u ulice Československé armády v Kopřivnici. Čtyřiašedesátiletá žena šla po přechodu pro chodce, když ji srazil automobil. Řidič a další pasažéři z auta vystoupili, ženě pomohli na chodník, pak vůz pokračoval v jízdě. Žena musela vyhledat lékařské ošetření a policisté hledají neznámého šoféra kvůli doplňující výpovědi ke zdokumentování nehody.

Místní žena šla po zdejším vyznačeném přechodu pro chodce poblíže železničního mostu, když ji auto srazilo. „Řidič jí pomohl vstát, odejít z vozovky na chodník, a poté odjel neznámo kam ve směru od Kopřivnice, z místní části Lubina,“ sdělil mluvčí policie René Černohorský. Nehoda se stala 21. července ve 12:30.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Ženě se dostalo ošetření v novojičínské nemocnici, ale také u ní vyšel pozitivně test na alkohol, přes 2,8 promile. Černohorský doplnil, že v souvislosti s upřesněním nehodového děje je velmi nutný výslech nejen doposud neznámého řidiče, ale rovněž i lidí, kteří s ním v nezjištěném voze cestovali. Jakékoliv informace k případu můžete sdělit dopravním policistům z Nového Jičína na čísle 974 735 250 nebo na bezplatnou linku 158. 

Nehoda v Kopřivnici. Foto: PČR