Začínají opravy mostů v Beskydské ulici. Připravte se na dopravní omezení

Foto: Město FM

FRÝDEK-MÍSTEK- Ve městě pokračují po otevření obchvatu nutné opravy poničených komunikací kamiony.  Ředitelství silnic a dálnic chystá rekonstrukci dvou mostů v Beskydské ulici v Místku poblíž Tesca.  Práce proběhnou za úplné uzavírky Beskydské ulice v rozsahu zhruba  53,2 až 53,3 kilometru. Provoz pod opravovanými mosty zůstane zachovaný obousměrně se zúženými pruhy.

Rekonstrukce mostů začínají již 8. srpna. „Opravy sice přinesou omezení pro řidiče, nicméně na druhou stranu konečně k těmto nevyhnutelným opravám může dojít, a to díky dokončení obchvatu. Právě tato oprava, respektive plánovaná uzavírka může řidiče naučit využívat obchvat a návštěvníci Beskyd tak již nebudou vjíždět do centra města,“ uvedl primátor města Frýdek-Místek Petr Korč.

Foto: Město FM

Viditelně značené objízdné trasy povedou po novém dálničním obchvatu D48, D56 a přes silnice nižších tříd (I/48, I/56, III/4848h) na území města. Podle Ředitelství silnic a dálnic mají práce skončit do 24 týdnů od zahájení.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.