Začíná rekonstrukce rušné ulice Ostravská

Foto: Město FM

FRÝDEK-MÍSTEK- Opravy silnic jsou ve městě v plném proudu. V současné chvíli technické služby dokončují rekonstrukci zálivu na Frýdlantské ulici v Místku. Vedení města už však chystá další opravy komunikací. Tentokrát proměnou projde rušná ulice Ostravská a to v úseku před křižovatkou s ulicí 8. pěšího pluku a končící za křižovatkou s ulicí ČSA. Silnice v tomto úseku patří městu, její další část pak spravuje Moravskoslezský kraj.

Řidiči se ve Frýdku-Místku dočkají většího komfortu.  „Opravíme vnější jízdní pruhy, které jsou poznamenané jízdou autobusů, vyspravíme propadlé vpusti a položíme nový asfaltový koberec. Jde o první etapu opravy a zároveň předvoj před budoucí generální rekonstrukcí,“ uvedl náměstek primátora pro dopravu a silniční hospodářství Miroslav Bártek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Následně se technické služby přemístí do frýdeckých ulic Na Kopci, Javorová a Habrová. V Místku pak opraví povrch Bezručovy ulice, poblíž autobusového zálivu u Ještěra. Rekonstrukce tady skončí v závěru srpna.

Ředitelství silnic a dálnic zároveň zahájilo rekonstrukci dvou mostů v Beskydské ulici v Místku poblíž Tesca. Práce probíhají za úplné uzavírky Beskydské ulice v určitém rozsahu a potrvají 24 týdnů. Provoz pod opravovanými mosty zůstává zachován obousměrně, a také zúženými pruhy.