Chvilka nepozornosti stála muzikanta kytaru. Neznáte muže z videa?

Foto: PČR

OSTRAVA – Lehkomyslnost a nepozornost stála muzikantka kytaru. Ukradli mu ji dosud neznámí muži. Kromě kytary ukradli i další aparaturu a okradenému tak vznikla škoda 20 tisíc korun. Policisté hledají tři muže z videa.

Policisté prověřili kamerové záznamy, a zjistili, že dne 7. července 2023 kolem 15. hodiny si poškozený v podchodu pod zastávkou tramvají MHD v Dolní oblasti Vítkovic Hlubinská odložil kytaru značky Dowina v černém obalu a krosnu. V ní měl uložený mikrofon, stojan na mikrofon, elektrický zesilovač – kombo, tablet a nabíjecí baterie. Muž se od svých věcí vzdálil, nechal je bez dohledu. Nepozornosti muže využili neznámí pachatelé a vše postupně ukradli. „V dané věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádež,“ sdělila mluvčí policie Eva Michalíková.

Pokud muže z videa znáte, obraťte se na nejbližší služebnu nebo volejte na linku 158, mohou pomoci krádež objasnit. Policisté také vyzývají muže ze záznamu, aby se přihlásili na obvodní oddělení Ostrava-střed, Masná 3.

Foto: PČR

Video: PČR

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.