Řidička automobilu zřejmě způsobila nehodu, při které se vážně zranil motorkář. Co se stalo?

Foto: ZZSMSK

OSTRAVA – Na ostravských silnicích je opravdu rušno. V ranních hodinách se staly hned dvě nehody, jehož účastníky byli motorkáři. jeden zemřel, druhý utrpěl vážná zranění.

Řidička ve voze Škoda Felicia stříbrné barvy jela okolo 5:30 ve středu 6. září po ulici Těšínská, konkrétně se nacházela u Ústředního hřbitova ve Slezské Ostravě. „Podle dosud zjištěných informací, jela ve směru od centra. Při odbočování doleva na vedlejší silnici, která vede k parkovišti u hřbitova, dle předběžných informací nedala přednost protijedoucímu motocyklistovi, který jel od Hranečníku a střetli se,“ informovala mluvčí policie  Soňa Štětínská.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Mluvčí záchranky Lukáš Humpl uvedl, že ošetřovali šestadvacetiletého muže se zraněními, které způsobily, že byl v ohrožení života. Zraněný byl zejména v oblasti hlavy, horní a dolní končetiny. Záchranáři zajistili dva žilní vstupy, také zahájili podávání léků a infuzních roztoků. Nasadili mu krční límec, a zafixovali jej do podtlakové matrace. „Po dalších nutných úkonech v rámci přednemocniční neodkladné péče jej transportovali do traumatologického centra Fakultní nemocnice v Ostravě, doplnil Humpl. Za necelé dvě hodiny došlo v Ostravě k další vážné nehodě motorkáře, který bohužel na místě zemřel.

Máte-li k nehodě informace nebo záznamy z palubních kamer, volejte na linku 158 nebo na číslo 974 726 269.