VIDEO: Neznámí pachatelé vykradli v Ostravě auto. Neznáte muže a ženu ze záznamu?

Foto: PČR

OSTRAVA – Policisté ze Zábřehu se obracejí na veřejnost s prosbou o pomoc. Vyšetřují vykradení auta na ulici Kosmonautů. Mluvčí policie Eva Michalíková uvedla, že pachatel nebo pachatelé měli z auta ukrást peněženku s doklady a platební kartou. Muž a žena z videa by jim mohli velmi pomoci. Pokud o nich máte jakékoliv informace volejte na linku 158 nebo na nejbližší služebnu. Mluvčí policie Eva Michalíková ve středu 20. září informovala, že totožnost lidí ze záznamu již znají.

K vykradení auta mělo dojít  mezi 23. a 24. srpnem 2023. Jak se následně ukázalo, ukradenou platební kartu pachatel nebo pachatelé neoprávněně použili při platbách na benzínové čerpací stanici a také při placení jízdy taxíkem. „V dané věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů krádeže, neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku,“ doplnila Michalíková. Závěrem dodala že neznámí z videa by se měli přihlásit na Obvodní oddělení Ostrava-Zábřeh, ulice Čujkovova 2775/46A.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.