Chlapec přejížděl na kole přechod, když jej srazila dodávka

Foto ilustrační: Pixabay

MĚSTO ALBRECHTICE – Nepříjemná nehoda se stala v odpoledních hodinách na ulici Nemocniční. Desetiletý chlapec jel po přechodu na kole, když jej srazil řidič v dodávce. Chlapec se lehce zranil a ošetřit jej museli v krnovské nemocnici.

Policisté zjistili, že kluk z Města Albrechtic jel na kole v prostoru přilehlého parkoviště. Z něj pokračoval chodník, ze kterého vjel na přechod pro chodce. V tu chvíli místem projížděla dodávka, kterou řídil dvaatřicetiletý muž z Opavska. Střetli se. Hoch narazil do auta přední částí jízdního kola do pravé zadní části auta. Upadl na zem a zranil se. „Ke zranění žádné z dalších zúčastněných osob nedošlo, orientační dechová zkouška vyzněla u řidiče negativně,“ sdělil mluvčí policie René Černohorský. Doplnil, že chlapec měl na hlavě přilbu. Celková škoda je pět tisíc korun a případ z pondělí 18. září dále řeší bruntálští dopravní policisté.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.