Šok! Kolemjdoucí našli na Bruntálsku havarované auto. Řidič byl mrtvý

Foto ilustrační: Shutterstock

BRUNTÁLSKO – Šokující nález se naskytl náhodným svědkům na Bruntálsku. V odpoledních hodinách nalezli havarované auto, ve kterém na sedadle řidiče nalezli muže. Nedokázali mu pomoci ani přivolaní zdravotníci. Možnými scénáři jeho úmrtí se zabývají policisté.

Muž byl v době nálezu připoutaný pásem a mrtvý. „Přivolaný lékař se mu snažil ze všech sil pomoci, po chvíli však konstatoval jeho úmrtí bez zjevných traumatických změn a bez viditelných známek možného cizího zavinění a nařídil zdravotní pitvu,“ sdělil mluvčí policie René Černohorský.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Mluvčí dále uvedl podrobnější informace k záhadné nehodě. Mělo k ní dojít mezi dvanáctou a šestnáctou hodinou v úterý 19. září. Jednašedesátiletý muž řídil auto Škoda Yeti od Bruntálu směrem na Václavov. „Z dosud přesně nezjištěných příčin, ale pravděpodobně kvůli zdravotním komplikacím, při průjezdu levotočivou zatáčkou přejel do protisměru, následně najel za levý okraj komunikace. Poté sjel přes několik dřevěných ohradníků na přilehlou pastvinu, odkud narazil do základu betonového mostku. Došlo k poškození pravé přední pneumatiky, podvozku automobilu a aktivovaly se airbagy,“ doplnil Černohorský.

Následnou prohlídkou automobilu policisté vyloučili, že by se srazil s jiným autem. Hmotná škoda je 50 tisíc korun, nehodu dále prošetřují bruntálští kriminalisté a policisté.