Policisté hledají svědky dopravní nehody! Jel tak zběsile, až srazil mladíka na chodníku

Foto: PČR

HAVÍŘOV – Dramatická honička ještě s dramatičtějším koncem. Policisté pronásledovali v Havířově a okolí automobil Puegot 307 šedé barvy. Řidič totiž nereagoval na výzvu k zastavení. Jel tak zběsile, že ohrožoval všechny účastníky silničního provozu. V samém závěru honičky navíc srazil mladíka, který šel s kolem po chodníku. Policisté hledají svědky.

Policisté z Havířova žádají  žádají účastníky silničního provozu, kteří se v době od 10:51 do 10:57 hodin vyskytovali v ulicích Datyňská, Na Prostředňáku, Na Důlňáku, Formanská, Ke Starému mlýnu, U Koupaliště a Hlavní třídě a byli svědky pronásledování, aby se na ně obrátili. „Převážně chodci a cyklisté, kteří se mohli cítit v ohrožení, by mohli poskytnout důležité informace,“ sdělila mluvčí policie Daniela Vlčková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Své poznatky můžete sdělit na telefonních číslech 974 744 452, 974 744 459 nebo 606 081 758 případně na bezplatnou telefonní linku 158. Stejně tak by uniformovaní uvítali případné záznamy palubních kamer projíždějících vozidel.