Senior v Bruntále srazil na přechodu nezletilou dívku

Foto ilustrační: Pixabay

BRUNTÁL – Nehoda, při které srazil jednasedmdesátiletý senior sedmnáctiletou dívku, se stala v Bruntále. Dívka po nehodě utrpěla zranění, sanitka ji musela převést do nemocnice.

Senior z Bruntálu jel v úterý 19. září krátce před jedenáctou od ulice Dukelská k ulici Opavské, přičemž na přechodu pro chodce nedal přednost sedmnáctileté dívce z Bruntálska, která přecházela z pohledu řidiče zleva doprava. „Na přechodu tak došlo ke střetu s přední částí automobilu s tělem chodkyně. Po nárazu upadla na kapotu vozu,“ sdělil mluvčí policie René Černohorský. Dívka putovala sanitkou na urgentní příjem krnovské nemocnice. Mluvčí záchranky Lukáš Humpl sdělil, že po nehodě byla mladá žena při vědomí, stěžovala si na bolesti zad a lékař vyslovil podezření na otřes mozku.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Test na alkohol byl u řidiče  i dívky negativní, hmotná škoda je v tisíci korunách. Případem se dále zabývají bruntálští dopravní policisté, a také kriminalisté, kteří prošetřují, jestli nedošlo k naplnění přečinu těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti.