VIDEO: Ukradli trezor s více jak 100 tisíci. Neznáte pachatele?

Foto: PČR

OSTRAVA – Kriminalisté se s velkou prosbou obracejí na veřejnost. Potřebují pomoci zjistit, kdo jsou dva pachatelé, kteří v jedné firmě na Ostravsku koncem června ukradli trezor se sto tisíci a platební kartou uvnitř. Navíc se mohli dopustit i dalších trestných činů v Moravskoslezském kraji, ale i na Přerovsku.

Krádež trezoru je viditelná na záznamu, identita lupičů už z něj však odhalit nelze. „K mužům z videozáznamu můžu uvést, že hovořili česky. Vzhledem k tomu, že byli maskovaní, nemáme jejich bližší popis. Nicméně mohu sdělit, že jeden z mužů má viditelné znaménko u kořene nosu na levé straně obličeje. Může jít o bradavici, nebo malé tetování,“ popsala mluvčí policie Eva Michalíková.

Video: PČR

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Máte-li k mužům jakékoliv informace, volejte na linku 158 nebo na nejbližší služebnu. Kriminalisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů krádeže, poškození cizí věci, neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.