Šestnáctiletou dívku srazila na přechodu v Třinci dodávka. Pomozte policii

Foto: PČR

TŘINEC – Dopravní policisté z Frýdku-Místku vyšetřují nehodu, která se stala na přechodu v Třinci poblíž vlakového nádraží Třinec centrum. Šestnáctiletá dívka přecházela přes „zebru“, když ji srazila dodávka. Pokud jste nehodu viděli, nebo ji máte nahranou palubní kamerou, volejte linku 158 či se ozvěte dopravním policistům z Frýdku-Místku na číslo 974 732 259.

Foto: PČR

Nehoda se stala v pondělí 23 října okolo 5:45. Na přechodu, který se nachází na ulici Jablunkovská. Poblíž je vlakové nádraží a dům číslo 159. „Z předběžně zjištěných informací vyplývá, že šestnáctiletá chodkyně přecházela po přechodu z levé strany komunikace, kde následně došlo ke střetu mezi ní a přední částí automobilu značky Mercedes Benz Sprinter modré barvy,“ sdělila mluvčí policie Pavla Procházková. Dívka spadla a zranila se. Jaké zranění utrpěla uniformovaní zatím přesně neví.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Foto: PČR