Audi a Toyota se předjížděla v protisměru. Stala se nehoda a řidič v Audi ujel!

Foto: PČR

OPAVA PALHANEC – Dopravní policisté hledají svědky nehody, která se stala mezi čtyřmi vozy v Palhanci. Auta Audi a Toyota se předjížděla v protisměru, na jejich manévry doplatila jiná dvě vozidla. Řidič Audi navíc ujel a policisté jej hledají. Pokud jste místem zrovna projížděli a máte záznamy z palubních kamer aut, uniformovaní je taktéž uvítají.

Podle předběžných informací se auta Audi a Toyota měla souběžně předjíždět v protisměru v části Opavy Palhanec okolo 15:20 ve čtvrtek 2. listopadu. V pravém jízdním pruhu zároveň s vozidlem Audi jelo auto Hyundai i30. Řidička, která manévry dvou aut viděla vyhodnotila situaci tak, že zpomalila a začala brzdit. „Za ní v autě Škoda Octavia jel řidič, který už na vzniklou situaci zareagovat nestihl a narazil zezadu do Hyundai,“ sdělila mluvčí policie Pavla Procházková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Předjíždějící auta se však vůbec nesrazila. „Audi pak pokračovalo v jízdě dál směrem na Opavu,“ doplnila Procházková a dodala, že u všech tří zbylých řidičů provedli testy na alkohol, které dopadly negativně. Nikdo se naštěstí nezranil. Pokud řidič vozu Audi čte tyto řádky, měl by se ozvat policistům na linku 158.

Foto: PČR