O víkendu se nezastavili, odklízeli hromady sněhu! Kde hledat aktuální dopravní informace?

Foto: SSMSK

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ – Zima o víkendu dala o sobě vědět a málo kdo předpokládal, že nástup bude tak razantní. Padající sníh od pátku 1.12. do neděle 3.12. pocítili taktéž zaměstnanci Správy silnic Moravskoslezského kraje. Napadl nejenom ve vyšších, ale i středních polohách.

Předpověď počasí se meteorologům vyplnila. V moravskoslezském kraji intenzivně sněžilo. „Napadnout mohlo na horách místy až 60 cm a v nížinách 40 cm sněhu. V kombinaci s čerstvým větrem se tvořily sněhové jazyky a závěje. Správa silnic byla na danou výstrahu připravena a veškerá technika během víkendu bojovala s přívalem sněhových vloček,“ informovala Správa silnic Moravskoslezského kraje na svých stránkách. Pokud se chcete dozvědět, jaká je aktuální situace na silnicích, jaká je jejich průjezdnost, neprůjezdnost, či kudy jezdí zrovna sypače, navštivte aplikaci Portál zimní údržby.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.