Řidička na Bruntálsku zavinila nehodu a srazila se s jiným vozem

Foto ilustrační: Tomáš Branda

BURKVÍZ – V ranních hodinách se stala nepříjemná dopravní nehoda v Burkvízi poblíž Města Albrechtice na Bruntálsku. Jednapadesátiletá žena, která řídila auto Puegot 307 vyjížděla z vedlejší ulice, odbočovala vlevo, a nedala přednost v jízdě autu na hlavní.

Mluvčí policie René Černohorský uvedl, že není zatím jasné, proč žena značku nerespektovala. „ Řidička nedala přednost z levé strany přijíždějícímu vozidlu Fiat Panda, které řídila třicetiletá žena žena z Bruntálska,“ upřesnil Černohorský.

V prostoru křižovatky se obě ženy v autech srazily. Na místo přijely tři posádky zdravotnické záchranné služby. Jedenapadesátiletá žena utrpěla poranění hrudníku, po nehodě byla při vědomí. „Třicetiletá pacientka utrpěla zlomeninu dolní končetiny, taktéž byla při vědomí,“ sdělil mluvčí záchranky Lukáš Humpl. Doplnil, že obě byly mimo ohrožení života a sanitky je transportovaly do krnovské nemocnice.

Dechové zkoušky vyzněly u obou řidiček negativně. Hmotná škoda je 160 tisíc. Nehodu ze středy 21. února dále prošetřují dopravní policisté.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.