Zloděj, který kradl v osmi karvinských prodejnách, miloval třeba čokoládu. Spadla nad ním klec

Foto ilustrační: Pixabay

KARVINÁ – Karvinské kriminalisty a policisty zaměstnal pachatel, který vykrádal ve městě prodejny. Mravenčí práce se vyplatila a stopy je dovedly ke čtyřiadvacetiletému muži, kterého nakonec usvědčili z osmi krádeží v obchodech a nakonec i obvinili.

Koncem minulého týdne karvinští kriminalisté obvinili muže ze spáchání pokračujícího přečinu krádeže. „Obviněný se od konce ledna až do svého zadržení v únoru měl dopustit osmi skutků. Z různých prodejen napříč Karvinou měl ukrást například sprchové, prací gely a různé čokolády. Třikrát jej zadržela ostraha prodejny a odcizené zboží vrátila zpět. Ovšem většinou se mu mělo podařit projít se zbožím přes pokladny, aniž by zaplatil,“ sdělila mluvčí policie Daniela Vlčková. Způsobil škodu za 10 tisíc korun.

Obviněný trestnou činnost nepopíral, ke skutkům se doznal. Uvedl, že zboží které sebral, prodal náhodným lidem a peníze použil pro svou potřebu. V případě odsouzení mu hrozí trest až na tři roky. V současné chvíli je ve vazbě.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.