VIDEO: Vyhodili jej z autobusu, on se naštval a vůz poničil. Nevíte, kdo je muž ze záznamu?

Foto: PČR

OSTRAVA – Policisté se opět obracejí na veřejnost, aby jim pomohla s vyšetřováním. Na autobusové zastávce Hotel Bělský Les na ulici Plzeňská v Ostravě se stal incident. Cestující bez jízdenky byl donucen opustit autobus. Po vystoupení však reagoval útočně, a kopnul do skleněné výplně dveří, kterou poničil.

Uniformovaní podle mluvčí policie Evy Michalíkové v dané věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci. Způsobena škoda je 20 tisíc korun. „Policisté  žádají veřejnost o pomoc a spolupráci při ustanovení totožnosti muže, který by mohl přispět k objasnění skutku,“ vysvětlila mluvčí.

Lidé ať volají na bezplatnou linku 158 nebo na nejbližší služebnu.“ Také se obracíme na samotného muže, aby se dostavil na policejní oddělení Ostrava-Zábřeh, ulice Čujkovova 2775,“ uzavřela Michalíková.

Video: PČR

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.